Jubileum 2CV Club

Presentje voor alle leden!

Beste leden,

Onze club viert dit jaar het 30 jarig jubileum. Daarom heeft de club een cadeau voor iedereen bedacht. Een “toerrit” s-hirt (zwart met opdruk) of een rally-bord met opdruk wat uiteraard met dit bijzonder jaar te maken heeft. Hoe producten er uit zien, dat gaat u zien als u ze ontvangt!!! Maar het is zeker de moeite waard. Dus heb je nog geen cadeau keuze gemaakt, doe dit nog snel en stuur de keuze bord of t-shirt op onder vermelding van naam en lidnummer, evt. maat. U stuurt dan een mail naar penningmeester@2cv.club of secretaris@2cvclub.nl.

Zoals jullie wellicht gelezen hebben, wordt dit jaar met de ritten iedere provincie in het mooie Nederland doorkruist. De jubileum commissie en de evenementen commissie hebben per rit een leuk thema bedacht met passend presentje en natuurlijk met een geweldige rit. Dus geniet van dit jubileum jaar en volg ons via de Wijzer, de website of Facebook.

De jubileum commissie