Fijne dag op het clubhonk
Nieuws

Fijne dag op het clubhonk

Verslag van een trouw lid:

15 oktober was het clubhonk weer open. Paul was er, zoals veel vaker, weer bij. Hij schreef:

Waar komen ze allemaal vandaan, er waren er zeker drie uit het oosten! Opnieuw een druk bezochte openingsdag. Nieuwe gezichten en eenden, maar ook: de lunch met knakworst, heerlijk op dat verse broodje met een klodder Franse mosterd. De brug was goed bezet en dat was koren op de molen voor Arjan en Stefan, de adviezen galmden rond en de olie sijpelde langs de ellebogen. Buiten stond weer een bonte stoet voertuigen, echter, voertuigen met rvs-uitlaten wilden niet het risico lopen op enige nattigheid. Net na de middag kwam een van de leden met een achterbank die echt wel opnieuw bekleed moest worden en, niet te geloven, na 3 uur ploeteren stapte hij met een brede grijns weer in zijn 2cvoituur.
Dat onze club leeft is wel duidelijk! En … kijk uit naar wanneer er over een aantal weken op zaterdag tussen de middag pannenkoeken gebakken worden met appel, krenten of spek!

Met een groet en een hand, Paul van der Linden.

Recent nieuws